"2022 елда Татарстан Республикасының берләштерелгән бюджетын үтәүнең көтелүче йомгаклары һәм 2023 елга Татарстан Республикасы финанс, казначылык һәм салым органнарының бурычлары турында" Татарстан Республикасы Финанс министрлыгы, Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсе, Федераль казначылыкның Татарстан Республикасы буенча идарәсе коллегияләренең уртак утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
16.12.2022

2022 елның 16 декабрендә сәгать 08дә Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының утырышлар залында "2022 елда Татарстан Республикасының берләштерелгән бюджетын үтәүнең көтелүче йомгаклары һәм 2023 елга Татарстан Республикасы финанс, казначылык һәм салым органнарының бурычлары турында" Татарстан Республикасы Финанс министрлыгы, Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсе, Федераль казначылыкның Татарстан Республикасы буенча идарәсе коллегияләренең уртак утырышы узачак.

Тулы текстны карарга

артка