2019 елның 17 октябрендә сәгать 8дә Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында видеоконференция режимында Татарстан Республикасы финанс, казначылык һәм салым органнарының 2019 елның 9 ае эчендә Татарстан Республикасы берләштерелгән бюджетын үтәү йомгаклары һәм 2019 ел азагына кадәр республика финанс, казначылык һәм салым органнарының бурычлары турында" республика финанс, казначылык һәм салым органнарының республика киңәшмәсе узачак.
17.10.2019

Киңәшмәне Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.

Тулы текстны карарга

артка